Aktualności

Strona znajduje się w archiwum.

Hajnowscy funkcjonariusze prowadzą akcję- "Zakupy nie zając nie uciekną! Bezpiecznie dojedź/ dojdź do celu"

Data publikacji 13.04.2017

Hajnowscy funkcjonariusze prowadzą akcję- "Zakupy nie zając nie uciekną! Bezpiecznie dojedź/ dojdź do celu", której głównym założeniem jest edukacja społeczeństwa w zakresie należytych zachowań na drodze oraz minimalizacja zdarzeń z udziałem niechronionych uczestników ruchu drogowego.

Od dziś przez trzy dni hajnowscy policjanci z wydziału ruchu drogowego będą prowadzić akcję pn. "Zakupy nie zając nie uciekną! Bezpiecznie dojedź/ dojdź do celu"", której głównym założeniem jest edukacja społeczeństwa w zakresie należytych zachowań na drodze oraz minimalizacja zdarzeń z udziałem niechronionych uczestników ruchu drogowego. Podczas tych działań funkcjonariusze rozdają mieszkańcom torby odblaskowe, które nie tylko przydadzą się podczas przedświątecznych zakupów, ale również będą elementem zwiększającym nasze bezpieczeństwo.

Okres przedświąteczny to czas kiedy w biegu zapominamy o zachowaniu bezpieczeństwa, dlatego funkcjonariusze prowadząc takie działania przypominają mieszkańcom o podstawowych zasadach ruchu drogowego, jak również wręczając ulotki z ostrzeżeniami przed oszustami uczulają na działanie takich osób.

W dniu dzisiejszym policjantom towarzyszyła ekipa TVK Hajnówka, która pytała przechodniów jak oceniają takie akcje prowadzone przez policję. Wszyscy jednogłośnie stwierdzali, że takie działania są odbierane przez społeczeństwo pozytywnie i są potrzebne.    

 

Oficer prasowy KPP w Hajnówce- sierż. szt. Joanna Węcko