AKCJA „ZNICZ 2017”- ZMIANY W ORGANIZACJI RUCHU - Aktualności - KPP Hajnówka

Aktualności

Strona znajduje się w archiwum.

AKCJA „ZNICZ 2017”- ZMIANY W ORGANIZACJI RUCHU

Data publikacji 25.10.2017

W związku ze zbliżającymi się obchodami uroczystości Wszystkich Świętych spodziewamy się wzmożonego ruchu pojazdów i pieszych. Najbardziej odczuwalny i uciążliwy będzie on w rejonach cmentarzy. W celu usprawnienia ruchu w okolicy hajnowskich cmentarzy przed dniem 1 listopada przewidujemy zamiany w organizacji ruchu polegające na wprowadzeniu zakazów zatrzymywania się.

Hajnowscy policjanci informują o zmianie organizacji ruchu w rejonie cmentarzy:

1. Po lewej stronie ulicy 3-go Maja przy drodze 689 w rejonie cmentarza prawosławnego na odcinku 200 m obowiązywać będzie zakaz zatrzymywania się pojazdów

2. Na ulicy Mikołaja Reja w rejonie cmentarza po obu stronach ulicy wprowadza się zakaz zatrzymywania się.

3. Na ul. Celnej po prawej stronie, w rejonie cmentarza rzymsko-katolickiego, zakaz zatrzymywania się  na odcinku 150 m.

Zmiany te będą obowiązywały w okresie od 27 października do dnia 02 listopada 2017r.  

Doświadczenia z lat ubiegłych pokazują, że ilość miejsc parkingowych nie zawsze jest wystarczająca, dlatego też wybierając się na cmentarz warto rozważyć możliwość przybycia pieszo. Osoby, które zdecydują się na przyjazd samochodem, muszą pamiętać o tym aby bezwzględnie stosować się do poleceń wydawanych przez Policjantów kierujących ruchem drogowym.
 

Policjanci będą czuwać nad bezpieczeństwem wszystkich tych, którzy wybiorą się w tych dniach na cmentarze. Liczymy na Państwa pomoc i zrozumienie.

Oficer prasowy KPP w Hajnówce asp. szt. Irena Kuptel