Aktualności

Strona znajduje się w archiwum.

Policjanci pomogli młodemu mężczyźnie, który stracił przytomność na ulicy

Data publikacji 15.12.2017

Dzięki pomocy hajnowskich policjantów ogniwa patrolowo-interwencyjnego 24–letni mieszkaniec Hajnówki, po tym jak stracił przytomność na ulicy, bezpiecznie został przekazany załodze karetki pogotowia.

Funkcjonariusze z Ogniwa Patrolowo-Interwencyjnego Komendy Powiatowej Policji w Hajnówce, w trakcie patrolowania jednej z hajnowskich ulic, zauważyli stojący na jezdni ciąg pojazdów. Przy jednym z nich stała roztrzęsiona kobieta wołająca o pomoc, zaś obok niej, na jezdni, leżał młody mężczyzna. Policjanci natychmiast tam podjechali, zabezpieczyli miejsce zdarzenia i w krótkiej rozmowie z kobietą ustalili, że jej 24-letni syn przed chwilą stracił przytomność. Funkcjonariusze natychmiast ułożyli mężczyznę w bezpiecznej pozycji i do przyjazdu wezwanej na miejsce karetki pogotowia kontrolowali podstawowe czynności życiowe mężczyzny. W czasie tych czynności jeden z funkcjonariuszy kierował ruchem drogowym, przywracając jego płynność i zapewniając bezpieczeństwo w miejscu zdarzenia. Po przyjeździe karetki pogotowia młody mieszkaniec Hajnówki został bezpiecznie przekazany jej załodze.  

 * wykorzystując zawarte na stronie treści, zdjęcia lub filmy proszę powoływać się na źródło informacji – www.podlaska.policja.gov.pl