Aktualności

Strona znajduje się w archiwum.

Zapraszamy na I Charytatywny Turniej Piłki Nożnej o Puchar Komendanta KPP w Hajnówce

Data publikacji 11.10.2018

Funkcjonariusze Komendy Powiatowej Policji w Hajnówce na czele z Zarządem Terenowym Niezależnego Samorządnego Związku Zawodowego Policjantów z siedzibą przy Komendzie Powiatowej Policji w Hajnówce organizują: I Charytatywny Turniej Piłki Nożnej o Puchar Komendanta Komendy Powiatowej Policji w Hajnówce „Gramy dla Kacpra”.

Turniej odbędzie się w dniu 13 października 2018 roku od godz. 10.00 na stadionie OSiR w Hajnówce. Celem przedsięwzięcia jest wsparcie leczenia i rehabilitacji 9 letniego Kacpra Ostrowskiego z Hajnówki, który urodził się z niedosłuchem nerwowo-czuciowym obustronnym średniego stopnia. Początkowo niedosłuch na prawe ucho wynosił 50dB, a na ucho lewe – 80dB. Z czasem pogłębił się do 100 dB na uchu prawym i 110dB na lewym. Wizyty u lekarzy, rehabilitacja, zajęcia logopedyczne, aparat słuchowy, procesor mowy oraz inny sprzęt ułatwiający Kacprowi funkcjonowanie generuje mnóstwo kosztów. Stąd też szczytna inicjatywa oraz turniej mający na celu wsparcie Kacpra i jego rodziny.

W związku z powyższym serdecznie zapraszamy do wzięcia udziału w przedsięwzięciu wszystkich mieszkańców wraz z dziećmi. Podczas turnieju planowane są: rozgrywki piłki nożnej pomiędzy drużynami służb mundurowych, prezentacja sprzętu służbowego, blok tematyczny dot. udzielania pierwszej pomocy, przeprawy quadem, wernisaż, gry i zabawy dla dzieci, koncerty, występy dzieci ze szkoły podstawowej, loteria fantowa i licytacje. Ponadto dla odwiedzających dostępna będzie grochówka wojskowa i kiełbasa z grilla oraz wiele innych atrakcji. Serdecznie zapraszamy i życzymy dobrej zabawy.