Kolejny pijany kierowca zatrzymany - Aktualności - KPP Hajnówka

Aktualności

Strona znajduje się w archiwum.

Kolejny pijany kierowca zatrzymany

Data publikacji 29.01.2019

Kolejny nietrzeźwy kierujący wpadł w ręce policjantów z hajnowskiej drogówki. Mężczyzna mając ponad 3 promile wjechał do przydrożnego rowu. Ponadto okazało się, że ma on orzeczony zakaz prowadzenia pojazdów. Teraz za swoje nieodpowiedzialne zachowanie odpowie przed sądem.

Wczoraj  w godzinach południowych policjanci pełniący służbę na terenie miejscowości Narew otrzymali zgłoszenie od obywatela, że w okolicach rzeki w przydrożnym rowie stoi volkswagen. Mundurowi natychmiast udali się na miejsce gdzie zastali samochód jak i jego kierowcę. Od 52-latka wyczuwalna była woń alkoholu. Badanie alkomatem wykazało, że mieszkaniec gminy Narew miał ponad 3 promile alkoholu w organizmie. Ponadto podczas sprawdzania danych mężczyzny w systemach policyjnych okazało się, że ma on orzeczony zakaz prowadzenia pojazdów. Teraz dalszym losem nieodpowiedzialnego kierowcy zajmie się sąd.

 

Policjanci apelują do kierowców o rozsądek, przestrzeganie przepisów ruchu drogowego oraz o ograniczone zaufanie względem innych uczestników ruchu drogowego.