Policjant na wolnym zatrzymał sprawcę kradzieży - Aktualności - KPP Hajnówka

Aktualności

Strona znajduje się w archiwum.

Policjant na wolnym zatrzymał sprawcę kradzieży

Data publikacji 28.02.2019

Policjant z hajnowskiej patrolówki, w czasie wolnym do służby, zatrzymał sprawcę kradzieży telefonu, do której doszło na początku lutego. Mundurowy rozpoznał kobietę w rejonie jednego ze sklepów na terenie Hajnówki. Tym samym udowodnił, że policjantem jest się zawsze, nawet w czasie wolnym.

Policjant z Ogniwa Patrolowo-Interwencyjnego, wczoraj w godzinach rannych, w rejonie jednego ze sklepów na terenie Hajnówki zauważył kobietę, która odpowiadała rysopisowi z zabezpieczonego monitoringu z miejsca kradzieży telefonu komórkowego. Do zdarzenia tego doszło w jednym ze sklepów z odzieżą na terenie Hajnówki na początku lutego. Policjant natychmiast podjął czynności wobec 49-latki. O zdarzeniu poinformował dyżurnego jednostki, który skierował na miejsce  umundurowany patrol policji. Kobieta przyznała się do kradzieży telefonu za co została ukarana. Ponadto funkcjonariuszom udało się odzyskać skradziony telefon.

Po raz kolejny jeden z hajnowskich policjantów udowodnił, że policjantem jest się zawsze, nawet w czasie wolnym od służby.