Posiadali narkotyki - zostali zatrzymani - Aktualności - KPP Hajnówka

Aktualności

Strona znajduje się w archiwum.

Posiadali narkotyki - zostali zatrzymani

Data publikacji 15.04.2019

Hajnowscy policjanci zatrzymali dwóch mężczyzn podejrzanych o posiadanie środków odurzających. Jeden z nich miał przy sobie amfetaminę, natomiast drugi przewoził w samochodzie również marihuanę. Mężczyźni zostali zatrzymani i trafili do policyjnego aresztu. Teraz ich dalszym losem zajmie się sąd.

Hajnowscy policjanci, w miniony piątek, w godzinach popołudniowych zauważyli na jednym z osiedli w Hajnówce dwóch mężczyzn spożywających alkohol. Na widok mundurowych, jeden z nich zaczął nerwowo zachowywać się. Jak okazało się, 27-latek posiadał przy sobie torebkę foliową z zawartością białego proszku. Wstępne badanie narkotesterem wykazało, że jest to amfetamina o wadze ponad grama. Natomiast dzisiaj w nocy, około 1.30, policjanci zatrzymali do kontroli drogowej pojazd, którym kierował 29-letni mieszkaniec Hajnówki. W trakcie wykonywanych czynności, mundurowi w schowku kontrolowanego pojazdu ujawnili dwie torebki foliowe z zawartością suszu roślinnego oraz białego proszku.  Wstępne badania narkotesterem wykazały, że jest to marihuana o wadze blisko 4 gramów  oraz amfetamina o wadze ponad 9 gramów.  Okazało się również, że 29-latek jest poszukiwany do odbycia kary aresztu.

Mężczyźni zostali zatrzymani i trafili do policyjnego aresztu. Usłyszeli już zarzuty, a teraz ich dalszym losem zajmie się sąd.

  • Na pierwszym planie zatrzymany podejrzany o posiadanie środków odurzających, mężczyzna ma założone kajdanki na ręce trzymane z tyłu
  • woreczek foliowy z zawartością suszu roślinnego koloru zielonego
  • woreczek foliowy z zwartością białego proszku