34-latek odpowie za posiadanie narkotyków i uprawę konopi - Aktualności - KPP Hajnówka

Aktualności

Strona znajduje się w archiwum.

34-latek odpowie za posiadanie narkotyków i uprawę konopi

Data publikacji 15.05.2019

Hajnowscy policjanci zatrzymali 34-latka podejrzanego o posiadanie narkotyków i uprawę konopi. W pomieszczeniach zajmowanych przez mężczyznę mundurowi zabezpieczyli susz roślinny oraz krzaki konopi. Podejrzany trafił do policyjnego aresztu i usłyszał już zarzuty. Teraz jego dalszym losem zajmie się sąd.

Policjanci z hajnowskiej „patrolówki”, w minioną środę, pełniąc służbę w godzinach nocnych, w okolicach Dubin zauważyli mężczyznę, który na widok radiowozu przyśpieszył. Zachowanie to wzbudziło podejrzenie mundurowych, którzy postanowili wylegitymować przechodnia. Okazało się, że mężczyzna miał przy sobie woreczek foliowy z zawartością białego proszku. Wstępne badanie narkotesterem wykazało, że jest to amfetamina. 34-latek trafił do policyjnego aresztu.

Kolejne narkotyki mundurowi znaleźli w pomieszczeniach zajmowanych przez mężczyznę. Funkcjonariusze zabezpieczyli w sumie ponad 34 gramy suszu, który po wstępnym badaniu narkotesterem okazał się marihuaną. Kryminalni zabezpieczyli również uprawę 9 krzaków konopi. Mężczyzna, w ubiegły czwartek, usłyszał zarzuty nielegalnej uprawy oraz posiadania środków odurzających. Teraz za swoje nieodpowiedzialne zachowanie odpowie przed sądem.