Aktualności

Strona znajduje się w archiwum.

Nietrzeźwy kierowca doprowadził do zdarzenia drogowego i uciekł z miejsca

Data publikacji 30.09.2019

Hajnowscy policjanci, zatrzymali 37-latka, który doprowadził do zdarzenia drogowego na terenie powiatu bielskiego i uciekł z miejsca. Okazało się, że mężczyzna kierował mazdą, mając ponad 1,5 promila alkoholu w organizmie i sądowy zakaz prowadzenia pojazdów. Teraz za swoje nieodpowiedzialne zachowanie mężczyzna odpowie przed sądem.

Wczoraj rano, hajnowscy policjanci otrzymali informację, że sprawca zdarzenia drogowego, do którego doszło na terenie powiatu bielskiego, oddalił się z miejsca i odjechał w kierunku Hajnówki. Z przekazanych informacji wynikało, że kierowca mazdy może być nietrzeźwy. Policjanci natychmiast rozpoczeli poszukiwania. Uciekinier szybko trafił w ręce mundurowych na jednej z ulic w Hajnówce. Jak się okazało, znajdował się pod wpływem alkoholu. Badanie stanu trzeźwości 37-latka wykazało ponad 1,5 promila alkoholu w jego organizmie. Dodatkowo mężczyzna posiadał sądowy zakaz prowadzenia pojazdów. Teraz za swoje nieodpowiedzialne zachowanie odpowie przed sądem.

Policjanci przypominają, że każdy nietrzeźwy kierujący na drodze, to potencjalny sprawca ludzkiego nieszczęścia. Mundurowi apelują o rozsądek na drodze oraz przestrzeganie przepisów ruchu drogowego.