Podczas kwarantanny chodzili do sklepu - Aktualności - KPP Hajnówka

Aktualności

Strona znajduje się w archiwum.

Podczas kwarantanny chodzili do sklepu

Data publikacji 01.04.2020

Niestety, nie wszyscy są odpowiedzialni i narażają siebie oraz innych na niebezpieczeństwo. Tym razem skrajnym przykładem nieodpowiedzialności wykazało się dwóch mieszkańców powiatu hajnowskiego. 37 i 44-latek, podczas kwarantanny, chodzili na zakupy. Mundurowi apelują o odpowiedzialne i rozsądne zachowanie, w tym o przestrzeganie wprowadzonych ograniczeń, współpracę i realizowanie poleceń służb.

Każdego dnia hajnowscy policjanci, sprawdzają miejsca pobytu osób objętych kwarantanną. Niestety, nie wszyscy są odpowiedzialni i narażają siebie oraz innych na niebezpieczeństwo. Tym razem skrajnym przykładem nieodpowiedzialności wykazało się dwóch mieszkańców powiatu hajnowskiego. Jak ustalili mundurowi, w miniony poniedziałek 37 i 44-latek opuścili swoje miejsce zamieszkania i poszli do sklepu na zakupy. Dwa dni wcześniej, postąpili podobnie. O zaistniałej sytuacji funkcjonariusze powiadomili służby sanitarne. Obecnie prowadzone są czynności wyjaśniające. 

Mundurowi apelują o odpowiedzialne i rozsądne zachowanie, w tym o przestrzeganie wprowadzonych ograniczeń, współpracę i realizowanie poleceń służb.