KPP Hajnówka

Ważne informacje - 5 artykułów

Aktualności

Krajowa Mapa Zagrozeń Bezpieczeństwa
Ochrona Prawna Funkcjonariuszy Policji
Dopalacze. Gdzie szukać pomocy? Najważniejsze numery telefonów
Kieruj się rozsądkiem
NIEBIESKA LINIA
Ludzie to nie towar
Telefon zaufania dla dzieci i młodzieży
Komunikacja z osobami z dysfunkcją słuchu
Reporter Podlaskiej Policji
Znęcanie się nad zwierzętami. Ochrona zagrożonych gatunków CITES

Ruch drogowy

 1. Weekend na drogach powiatu hajnowskiego

  Tylko w weekend hajnowscy policjanci zatrzymali 12 nieodpowiedzialnych kierowców. Jeden z nich wsiadł za kierownicę mając blisko 3 promile alkoholu w organizmie oraz sądowy zakaz kierowania pojazdami mechanicznymi. Policjanci apelują do kierowców o rozsądek i przestrzeganie przepisów ruchu drogowego.

 2. 25 lipca - Dzień Bezpiecznego Kierowcy

  Dzień Bezpiecznego Kierowcy to dobra okazja, aby przypomnieć kierowcom, że znajomość i przestrzeganie przepisów ruchu drogowego, kultura jazdy i wzajemny szacunek mają wpływ na bezpieczeństwo ruchu drogowego.

 3. Policyjne działania „Niechronieni Uczestnicy Ruchu Drogowego”

  Dzisiaj, 6 lutego br., w całym kraju policjanci ruchu drogowego przeprowadzają działania pn. „Niechronieni uczestnicy ruchu drogowego”. Mimo, że nadrzędnym celem działań jest troska o bezpieczeństwo pieszych i rowerzystów, funkcjonariusze zwracają uwagę na każde zachowanie niezgodne z prawem.

 4. „Bezpieczne ferie" 2020 - autobusy do kontroli

  W związku ze zbliżającymi się feriami zimowymi policjanci ruchu drogowego w całym kraju podejmą działania związane z zapewnieniem bezpieczeństwa wyjeżdżającym. Dużą uwagę mundurowi zwrócą na kontrolę autobusów i kierowców wiozących dzieci na zimowy wypoczynek.

 5. „Prędkość” – ogólnopolskie działania Policji

  20 grudnia 2019 roku policjanci ruchu drogowego przeprowadzą ogólnopolskie działania kontrolno-prewencyjne pn. „Prędkość”. Mimo iż nadrzędnym celem działań będzie egzekwowanie od kierujących przestrzegania obowiązujących ograniczeń prędkości, policjanci będą zwracać uwagę na każde zachowanie niezgodne z prawem.

 6. Stracił prawo jazdy za przekroczenie prędkości

  Policjanci zatrzymali do kontroli volvo, którego kierowca w Dubiczach Cerkiewnych przekroczył dozwoloną prędkość o 53 km/h. 70-latkowi zostało zatrzymane prawo jazdy.

Powrót na górę strony