KPP Hajnówka

Ważne informacje - 5 artykułów

Ważna informacja

Aktualności

Krajowa Mapa Zagrozeń Bezpieczeństwa
Ochrona Prawna Funkcjonariuszy Policji
Dopalacze. Gdzie szukać pomocy? Najważniejsze numery telefonów
Kieruj się rozsądkiem
NIEBIESKA LINIA
Ludzie to nie towar
Telefon zaufania dla dzieci i młodzieży
Komunikacja z osobami z dysfunkcją słuchu
Reporter Podlaskiej Policji
Znęcanie się nad zwierzętami. Ochrona zagrożonych gatunków CITES

Ruch drogowy

 1. Weekend na drogach powiatu hajnowskiego

  Tylko w weekend hajnowscy policjanci zatrzymali 12 nieodpowiedzialnych kierowców. Jeden z nich wsiadł za kierownicę mając blisko 3 promile alkoholu w organizmie oraz sądowy zakaz kierowania pojazdami mechanicznymi. Policjanci apelują do kierowców o rozsądek i przestrzeganie przepisów ruchu drogowego.

 2. 25 lipca - Dzień Bezpiecznego Kierowcy

  Dzień Bezpiecznego Kierowcy to dobra okazja, aby przypomnieć kierowcom, że znajomość i przestrzeganie przepisów ruchu drogowego, kultura jazdy i wzajemny szacunek mają wpływ na bezpieczeństwo ruchu drogowego.

 3. Policyjne działania „Niechronieni Uczestnicy Ruchu Drogowego”

  Dzisiaj, 6 lutego br., w całym kraju policjanci ruchu drogowego przeprowadzają działania pn. „Niechronieni uczestnicy ruchu drogowego”. Mimo, że nadrzędnym celem działań jest troska o bezpieczeństwo pieszych i rowerzystów, funkcjonariusze zwracają uwagę na każde zachowanie niezgodne z prawem.

 4. „Bezpieczne ferie" 2020 - autobusy do kontroli

  W związku ze zbliżającymi się feriami zimowymi policjanci ruchu drogowego w całym kraju podejmą działania związane z zapewnieniem bezpieczeństwa wyjeżdżającym. Dużą uwagę mundurowi zwrócą na kontrolę autobusów i kierowców wiozących dzieci na zimowy wypoczynek.

 5. „Prędkość” – ogólnopolskie działania Policji

  20 grudnia 2019 roku policjanci ruchu drogowego przeprowadzą ogólnopolskie działania kontrolno-prewencyjne pn. „Prędkość”. Mimo iż nadrzędnym celem działań będzie egzekwowanie od kierujących przestrzegania obowiązujących ograniczeń prędkości, policjanci będą zwracać uwagę na każde zachowanie niezgodne z prawem.

 6. Stracił prawo jazdy za przekroczenie prędkości

  Policjanci zatrzymali do kontroli volvo, którego kierowca w Dubiczach Cerkiewnych przekroczył dozwoloną prędkość o 53 km/h. 70-latkowi zostało zatrzymane prawo jazdy.

Powrót na górę strony